2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Jongens A1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter t Hart
Manager Pepijn van Iersel
Ass. trainer Bas Broeder
Keeper Bart van Vugt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Phoenix JA2 Breda JA2 14:10
Rijswijk JA1 Zwart-Wit JA1 14:00
Warande JA1 HDS JA1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs JA1 13 39 13 0 0
2 Zwart-Wit JA1 12 28 9 1 2
3 HDS JA1 12 18 5 3 4
4 Warande JA1 12 17 5 2 5
5 Gouda JA1 13 16 4 4 5
6 Rijswijk JA1 12 14 4 2 6
7 Phoenix JA2 12 5 0 5 7
8 Breda JA2 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 jun Rijswijksche Hockey Club JA1 14:00 uit
11 jun Berkel Rodenrijs JA1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Phoenix JA2 Berkel-Rodenrijs JA1 1-5
HDS JA1 Zwart-Wit JA1 4-6
Gouda JA1 Warande JA1 3-2
Breda JA2 Rijswijk JA1 0-6
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit JA1 Breda JA2 10-2
Warande JA1 Phoenix JA2 2-0
Rijswijk JA1 Gouda JA1 6-3
Berkel-Rodenrijs JA1 HDS JA1 6-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Breda JA2 HDS JA1 1-3
Warande JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 1-6
Phoenix JA2 Rijswijk JA1 1-1
Gouda JA1 Zwart-Wit JA1 2-5
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Rijswijk JA1 Warande JA1 3-3
HDS JA1 Gouda JA1 2-2
Zwart-Wit JA1 Phoenix JA2 7-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs JA1 Breda JA2 13-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Gouda JA1 Breda JA2 5-1
Rijswijk JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 1-4
Warande JA1 Zwart-Wit JA1 4-7
Phoenix JA2 HDS JA1 1-1
ZATERDAG 19 MAART 2022
HDS JA1 Warande JA1 2-4
Breda JA2 Phoenix JA2 2-2
Gouda JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 2-3
Zwart-Wit JA1 Rijswijk JA1 5-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Warande JA1 Breda JA2 4-3
Rijswijk JA1 HDS JA1 0-1
Berkel-Rodenrijs JA1 Zwart-Wit JA1 6-2
Phoenix JA2 Gouda JA1 2-2
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Berkel-Rodenrijs JA1 Phoenix JA2 5-2
Rijswijk JA1 Breda JA2 5-0
Warande JA1 Gouda JA1 4-1
Zwart-Wit JA1 HDS JA1 2-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Phoenix JA2 Warande JA1 1-1
Gouda JA1 Rijswijk JA1 4-0
HDS JA1 Berkel-Rodenrijs JA1 1-4
Breda JA2 Zwart-Wit JA1 1-4
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Berkel-Rodenrijs JA1 Warande JA1 7-1
Rijswijk JA1 Phoenix JA2 9-0
HDS JA1 Breda JA2 7-3
Zwart-Wit JA1 Gouda JA1 5-5
ZATERDAG 7 MEI 2022
Berkel-Rodenrijs JA1 Gouda JA1 7-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Breda JA2 Berkel-Rodenrijs JA1 2-6
Warande JA1 Rijswijk JA1 11-2
Gouda JA1 HDS JA1 3-3
Phoenix JA2 Zwart-Wit JA1 2-5
ZATERDAG 21 MEI 2022
HDS JA1 Phoenix JA2 4-1
Zwart-Wit JA1 Warande JA1 3-2
Berkel-Rodenrijs JA1 Rijswijk JA1 9-4
Breda JA2 Gouda JA1 1-8