2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Jongens A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Marc van Hoeven
Trainer Roelf ten Brink
Keeper Gijs Martens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit JA2 Etten-Leur JA1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan JA1 13 32 10 2 1
2 Were Di JA1 13 27 8 3 2
3 Prinsenbeek JA1 13 27 8 3 2
4 Etten-Leur JA1 12 23 7 2 3
5 Drunen JA1 12 21 7 0 5
6 Tempo JA1 12 7 2 1 9
7 Waalwijk JA1 13 5 1 2 10
8 Zwart-Wit JA2 12 1 0 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HC Etten-Leur JA1 n.n.b thuis
11 jun HC Waalwijk JA1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Were Di JA1 Pelikaan JA1 3-5
Prinsenbeek JA1 Etten-Leur JA1 0-0
Tempo JA1 Waalwijk/DES JA1 2-3
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Etten-Leur JA1 Tempo JA1 6-2
Waalwijk/DES JA1 Drunen JA1 0-6
Zwart-Wit JA2 Were Di JA1 0-12
Pelikaan JA1 Prinsenbeek JA1 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Etten-Leur JA1 Waalwijk/DES JA1 1-0
Were Di JA1 Drunen JA1 3-7
Tempo JA1 Pelikaan JA1 1-3
Prinsenbeek JA1 Zwart-Wit JA2 4-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Drunen JA1 Prinsenbeek JA1 1-5
Waalwijk/DES JA1 Were Di JA1 1-4
Pelikaan JA1 Etten-Leur JA1 6-3
Zwart-Wit JA2 Tempo JA1 1-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Pelikaan JA1 Waalwijk/DES JA1 5-0
Etten-Leur JA1 Zwart-Wit JA2 9-1
Tempo JA1 Drunen JA1 2-6
Prinsenbeek JA1 Were Di JA1 2-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Drunen JA1 Zwart-Wit JA2 5-1
ZATERDAG 12 MAART 2022
Drunen JA1 Etten-Leur JA1 5-2
Were Di JA1 Tempo JA1 17-4
Prinsenbeek JA1 Waalwijk/DES JA1 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Tempo JA1 Prinsenbeek JA1 2-3
Etten-Leur JA1 Were Di JA1 2-2
Pelikaan JA1 Drunen JA1 4-3
Waalwijk/DES JA1 Zwart-Wit JA2 4-4
ZATERDAG 26 MAART 2022
Etten-Leur JA1 Prinsenbeek JA1 2-4
Zwart-Wit JA2 Drunen JA1 1-9
Pelikaan JA1 Were Di JA1 4-4
Waalwijk/DES JA1 Tempo JA1 3-3
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Tempo JA1 Etten-Leur JA1 3-5
Prinsenbeek JA1 Pelikaan JA1 0-1
Were Di JA1 Zwart-Wit JA2 18-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Pelikaan JA1 Tempo JA1 8-1
Drunen JA1 Were Di JA1 0-2
Zwart-Wit JA2 Prinsenbeek JA1 0-12
Waalwijk/DES JA1 Etten-Leur JA1 0-5
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Zwart-Wit JA2 Pelikaan JA1 0-8
Drunen JA1 Waalwijk/DES JA1 2-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Tempo JA1 Zwart-Wit JA2 6-1
Were Di JA1 Waalwijk/DES JA1 6-1
Prinsenbeek JA1 Drunen JA1 4-1
Etten-Leur JA1 Pelikaan JA1 3-0
ZATERDAG 14 MEI 2022
Were Di JA1 Prinsenbeek JA1 1-1
Waalwijk/DES JA1 Pelikaan JA1 1-5
ZATERDAG 21 MEI 2022
Waalwijk/DES JA1 Prinsenbeek JA1 1-4
Tempo JA1 Were Di JA1 1-8
Etten-Leur JA1 Drunen JA1 3-0
Pelikaan JA1 Zwart-Wit JA2 9-1