2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Jongens A3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Meewis
Coach Stefan Schuyleman
Manager Gislaine Harmse
Keeper Lancelot Brekelmans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goirle JA2 Tilburg JA4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oudenbosch JA1 13 31 10 1 2
2 Warande JA2 13 26 8 2 3
3 Breda JA4 13 25 8 1 4
4 Zwart-Wit JA3 13 15 5 0 8
5 Tilburg JA4 12 12 4 0 8
6 Goirle JA2 12 3 1 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun HC Tilburg JA4 15:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Goirle JA2 Warande JA2 0-13
Tilburg JA4 Breda JA4 5-1
Zwart-Wit JA3 Oudenbosch JA1 0-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Breda JA4 Goirle JA2 4-2
Oudenbosch JA1 Tilburg JA4 6-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Warande JA2 Oudenbosch JA1 0-0
Goirle JA2 Tilburg JA4 5-0
Zwart-Wit JA3 Breda JA4 2-5
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Breda JA4 Warande JA2 3-6
Tilburg JA4 Zwart-Wit JA3 4-1
Goirle JA2 Oudenbosch JA1 0-8
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Warande JA2 Tilburg JA4 3-0
Zwart-Wit JA3 Goirle JA2 4-2
Oudenbosch JA1 Breda JA4 13-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Warande JA2 Zwart-Wit JA3 8-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Oudenbosch JA1 Zwart-Wit JA3 6-2
Breda JA4 Tilburg JA4 3-1
Warande JA2 Goirle JA2 12-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Goirle JA2 Breda JA4 0-5
Tilburg JA4 Oudenbosch JA1 1-7
ZATERDAG 26 MAART 2022
Breda JA4 Zwart-Wit JA3 3-2
Tilburg JA4 Goirle JA2 3-1
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Oudenbosch JA1 Goirle JA2 16-1
Warande JA2 Breda JA4 3-3
Zwart-Wit JA3 Tilburg JA4 2-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Tilburg JA4 Warande JA2 3-2
Breda JA4 Oudenbosch JA1 1-2
Goirle JA2 Zwart-Wit JA3 1-5
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Zwart-Wit JA3 Warande JA2 4-3
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Tilburg JA4 Breda JA4 1-6
Zwart-Wit JA3 Oudenbosch JA1 4-2
ZATERDAG 7 MEI 2022
Goirle JA2 Warande JA2 0-6
MAANDAG 9 MEI 2022
Oudenbosch JA1 Warande JA2 2-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Oudenbosch JA1 Tilburg JA4 10-2
Warande JA2 Zwart-Wit JA3 5-3
Breda JA4 Goirle JA2 11-1
ZATERDAG 21 MEI 2022
Zwart-Wit JA3 Breda JA4 2-3
Warande JA2 Oudenbosch JA1 4-2