2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Meisjes A2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Christiaan Hoekstra
Manager Ella van Koulil
Keeper Lotte Onstwedder

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Prinsenbeek MA1 Zwart-Wit MA2 19:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit MA2 12 27 8 3 1
2 Prinsenbeek MA1 12 24 8 3 1
3 Pelikaan MA1 13 22 6 4 3
4 Warande MA2 13 22 6 4 3
5 Breda MA2 13 19 6 1 6
6 Walcheren MA2 13 11 3 2 8
7 Etten-Leur MA2 13 10 3 1 9
8 Gilze-Rijen MA1 13 5 1 2 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mei Hockeyclub Prinsenbeek MA1 19:00 uit
11 jun HC Etten-Leur MA2 16:35 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Breda MA2 Pelikaan MA1 4-3
Etten-Leur MA2 Gilze-Rijen MA1 2-3
Zwart-Wit MA2 Prinsenbeek MA1 2-2
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Warande MA2 Etten-Leur MA2 2-2
Prinsenbeek MA1 Breda MA2 4-2
Pelikaan MA1 Walcheren MA2 3-3
Gilze-Rijen MA1 Zwart-Wit MA2 2-2
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Gilze-Rijen MA1 Prinsenbeek MA1 1-4
Zwart-Wit MA2 Warande MA2 1-0
Etten-Leur MA2 Pelikaan MA1 2-7
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Prinsenbeek MA1 Walcheren MA2 3-0
Pelikaan MA1 Zwart-Wit MA2 1-1
Breda MA2 Etten-Leur MA2 5-2
Warande MA2 Gilze-Rijen MA1 2-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Etten-Leur MA2 Walcheren MA2 5-2
Warande MA2 Prinsenbeek MA1 0-1
Gilze-Rijen MA1 Pelikaan MA1 0-6
Zwart-Wit MA2 Breda MA2 2-0
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2022
Walcheren MA2 Breda MA2 2-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Breda MA2 Gilze-Rijen MA1 2-2
Pelikaan MA1 Warande MA2 0-2
Etten-Leur MA2 Prinsenbeek MA1 0-5
Walcheren MA2 Zwart-Wit MA2 1-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Warande MA2 Breda MA2 2-3
Prinsenbeek MA1 Pelikaan MA1 1-1
Gilze-Rijen MA1 Walcheren MA2 1-2
Zwart-Wit MA2 Etten-Leur MA2 4-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Warande MA2 Walcheren MA2 2-0
Gilze-Rijen MA1 Etten-Leur MA2 1-2
Pelikaan MA1 Breda MA2 2-0
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Etten-Leur MA2 Warande MA2 0-2
Breda MA2 Prinsenbeek MA1 2-1
Walcheren MA2 Pelikaan MA1 1-3
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Prinsenbeek MA1 Gilze-Rijen MA1 3-0
Pelikaan MA1 Etten-Leur MA2 3-0
Warande MA2 Zwart-Wit MA2 4-2
Breda MA2 Walcheren MA2 6-1
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Zwart-Wit MA2 Gilze-Rijen MA1 3-0
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Walcheren MA2 Warande MA2 2-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Etten-Leur MA2 Breda MA2 2-1
Gilze-Rijen MA1 Warande MA2 4-5
Zwart-Wit MA2 Pelikaan MA1 6-1
Walcheren MA2 Prinsenbeek MA1 0-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Breda MA2 Zwart-Wit MA2 1-2
Pelikaan MA1 Gilze-Rijen MA1 3-1
Prinsenbeek MA1 Warande MA2 2-2
Walcheren MA2 Etten-Leur MA2 4-1
ZATERDAG 21 MEI 2022
Gilze-Rijen MA1 Breda MA2 0-2
Zwart-Wit MA2 Walcheren MA2 5-1
Prinsenbeek MA1 Etten-Leur MA2 8-2
Warande MA2 Pelikaan MA1 1-1
DINSDAG 24 MEI 2022
Prinsenbeek MA1 Zwart-Wit MA2 2-2