2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Meisjes A3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Cinco Veldman
Trainer Christiaan Hoekstra
Trainer Nikita Veldman
Manager Ingrid Geers
Manager Luke Kuijpers
Keeper Elles Fleur

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda MA3 Goes MA1
HSD MA2 Tempo MA2 13:50
Zwart-Wit MA3 Rapide MA1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes MA1 11 29 9 2 0
2 Zwart-Wit MA3 11 22 7 1 3
3 Rapide MA1 11 22 7 1 3
4 Pelikaan MA2 12 22 7 1 4
5 Breda MA3 11 13 4 1 6
6 Tempo MA2 11 3 1 0 10
7 HSD MA2 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun MHC Rapide MA1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
HSD MA2 Goes MA1 0-5
Zevenbergen MA1 Tempo MA2 1-3
Pelikaan MA2 Rapide MA1 3-1
Breda MA3 Zwart-Wit MA3 1-6
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit MA3 HSD MA2 2-0
Tempo MA2 Pelikaan MA2 2-6
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Tempo MA2 Rapide MA1 2-5
HSD MA2 Breda MA3 0-2
Pelikaan MA2 Goes MA1 3-4
Zevenbergen MA1 Zwart-Wit MA3 0-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Goes MA1 Tempo MA2 10-0
Rapide MA1 HSD MA2 6-0
Zwart-Wit MA3 Pelikaan MA2 2-5
Breda MA3 Zevenbergen MA1 5-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Goes MA1 Rapide MA1 4-2
Pelikaan MA2 Breda MA3 4-1
Zevenbergen MA1 HSD MA2 7-0
Tempo MA2 Zwart-Wit MA3 2-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Rapide MA1 Breda MA3 2-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
HSD MA2 Pelikaan MA2 1-5
Breda MA3 Tempo MA2 6-2
Zevenbergen MA1 Rapide MA1 1-3
Zwart-Wit MA3 Goes MA1 0-0
ZATERDAG 19 MAART 2022
Goes MA1 Breda MA3 4-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Rapide MA1 Pelikaan MA2 4-0
Zwart-Wit MA3 Breda MA3 4-1
Goes MA1 HSD MA2 8-0
DONDERDAG 31 MAART 2022
Tempo MA2 HSD MA2 1-0
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Pelikaan MA2 Tempo MA2 2-1
Breda MA3 Rapide MA1 0-1
HSD MA2 Zwart-Wit MA3 0-2
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Breda MA3 HSD MA2 6-0
Rapide MA1 Tempo MA2 2-1
Goes MA1 Pelikaan MA2 9-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Rapide MA1 Zwart-Wit MA3 2-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Tempo MA2 Goes MA1 2-8
Pelikaan MA2 Zwart-Wit MA3 2-3
ZATERDAG 7 MEI 2022
HSD MA2 Rapide MA1 3-0
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rapide MA1 Goes MA1 2-2
Breda MA3 Pelikaan MA2 3-3
Zwart-Wit MA3 Tempo MA2 5-0
ZATERDAG 21 MEI 2022
Pelikaan MA2 HSD MA2 8-3
Goes MA1 Zwart-Wit MA3 4-1
Tempo MA2 Breda MA3 0-3