2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Meisjes B3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Vincent Jongenelen
Coach Karina van der Put
Trainer Vincent Jongenelen
Manager Daniƫlle Zweegers
Keeper Zara Iedema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur MB3 Walcheren MB2 10:50
Zwart-Wit MB3 Pelikaan MB2 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur MB3 8 19 6 1 1
2 Zwart-Wit MB3 8 16 5 1 2
3 Olympia MB2 9 13 4 1 4
4 Pelikaan MB2 8 12 4 0 4
5 Walcheren MB2 8 9 2 3 3
6 Breda MB3 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei R.M.H.C. de Pelikaan MB2 14:15 thuis - Ritchie Bros. Veld
11 jun MHC Olympia MB2 11:25 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 12 MAART 2022
Walcheren MB2 Olympia MB2 1-2
Pelikaan MB2 Breda MB3 3-0
Etten-Leur MB3 Zwart-Wit MB3 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Breda MB3 Etten-Leur MB3 3-4
Olympia MB2 Pelikaan MB2 5-4
Zwart-Wit MB3 Walcheren MB2 1-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Pelikaan MB2 Walcheren MB2 1-4
Etten-Leur MB3 Olympia MB2 5-3
Breda MB3 Zwart-Wit MB3 2-3
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Olympia MB2 Breda MB3 1-2
Pelikaan MB2 Zwart-Wit MB3 3-2
Walcheren MB2 Etten-Leur MB3 2-2
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Zwart-Wit MB3 Olympia MB2 4-0
Etten-Leur MB3 Pelikaan MB2 5-2
Breda MB3 Walcheren MB2 2-5
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Breda MB3 Olympia MB2 2-3
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Breda MB3 Pelikaan MB2 2-4
Olympia MB2 Walcheren MB2 0-0
Zwart-Wit MB3 Etten-Leur MB3 5-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Etten-Leur MB3 Breda MB3 7-1
Walcheren MB2 Zwart-Wit MB3 2-3
Pelikaan MB2 Olympia MB2 2-3
ZATERDAG 21 MEI 2022
Zwart-Wit MB3 Breda MB3 4-1
Olympia MB2 Etten-Leur MB3 0-4
Walcheren MB2 Pelikaan MB2 1-4