2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Dames 03

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Carin van den Berg
Aanvoerder Merel van der Zalm
Keeper Elisabeth Verschure

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch D2-O Berkel-Enschot D2-O 10:30
Etten-Leur D2 Oranje-Rood D3 15:30
Etten-Leur D3 DES D2 11:50
Warande D2-O Goirle D2 11:00
Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D4 10:00
Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 10:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D2 20 54 18 0 2
2 Den Bosch D2 20 52 17 1 2
3 Oranje-Rood D4 20 40 12 4 4
4 DES D2 20 39 12 3 5
5 Etten-Leur D3 20 25 7 4 9
6 Goirle D2 20 24 8 0 12
7 Etten-Leur D2 20 24 7 3 10
8 Zwart-Wit D3 20 24 7 3 10
9 Berkel-Enschot D2 20 23 5 8 7
10 Oranje-Rood D3 20 21 5 6 9
11 Den Bosch D4 20 15 4 3 13
12 Warande D2 20 1 0 1 19

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4 10:15 thuis - Ritchie Bros. Veld
12 jun HC Oranje Rood D4 13:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Warande D2-O Den Bosch D2-O 1-5
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-4
Den Bosch D4 Etten-Leur D3 0-7
Oranje-Rood D3 DES D2 0-1
Goirle D2 Zwart-Wit D3 3-2
Oranje-Rood D4 Etten-Leur D2 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
DES D2 Den Bosch D4 4-0
Etten-Leur D3 Oranje-Rood D4 0-3
Etten-Leur D2 Goirle D2 4-2
Zwart-Wit D2-O Warande D2-O 6-0
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 5-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Goirle D2 Etten-Leur D3 2-1
Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D2 1-4
Warande D2-O Zwart-Wit D3 1-2
Oranje-Rood D4 DES D2 1-0
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D2-O 3-4
Den Bosch D4 Oranje-Rood D3 3-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Den Bosch D2-O Den Bosch D4 5-2
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 3-3
Etten-Leur D2 Warande D2-O 7-1
DES D2 Goirle D2 1-2
Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 1-1
Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2-O 0-7
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande D2-O Etten-Leur D3 3-6
Goirle D2 Oranje-Rood D3 3-2
Berkel-Enschot D2-O DES D2 0-0
Oranje-Rood D4 Den Bosch D4 2-0
Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O 0-1
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D3 Berkel-Enschot D2-O 2-0
Etten-Leur D2 Zwart-Wit D3 2-0
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D4 3-0
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2-O 0-5
Den Bosch D4 Goirle D2 0-4
DES D2 Warande D2-O 7-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zwart-Wit D2-O DES D2 1-2
Warande D2-O Oranje-Rood D3 0-3
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 1-0
Goirle D2 Oranje-Rood D4 1-4
Etten-Leur D2 Den Bosch D2-O 1-2
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 (3-3)TEMP_RESULT
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Den Bosch D2-O Goirle D2 5-0
Oranje-Rood D4 Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D4 Warande D2-O 2-1
Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D2-O 1-4
DES D2 Zwart-Wit D3 4-1
Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot D2-O Goirle D2 4-1
Warande D2-O Oranje-Rood D4 0-5
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 4-0
Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D3 2-1
Etten-Leur D2 DES D2 1-2
Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O 1-5
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D2-O 1-2
Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 5-3
Oranje-Rood D3 Etten-Leur D2 1-1
DES D2 Etten-Leur D3 4-0
Goirle D2 Warande D2-O 4-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D2-O 0-10
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Etten-Leur D3 Oranje-Rood D3 4-4
Etten-Leur D2 Den Bosch D4 0-1
Zwart-Wit D2-O Goirle D2 4-0
Den Bosch D2-O DES D2 0-0
Warande D2-O Berkel-Enschot D2-O 2-2
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D4 1-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Den Bosch D2-O Warande D2-O 3-0
Zwart-Wit D2-O Berkel-Enschot D2-O 7-0
Zwart-Wit D3 Goirle D2 3-1
Etten-Leur D2 Oranje-Rood D4 1-3
Etten-Leur D3 Den Bosch D4 4-2
DES D2 Oranje-Rood D3 3-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 1-1
Den Bosch D4 DES D2 0-0
Oranje-Rood D4 Etten-Leur D3 4-1
Warande D2-O Zwart-Wit D2-O 0-7
Goirle D2 Etten-Leur D2 2-3
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 1-2
ZONDAG 27 MAART 2022
DES D2 Oranje-Rood D4 3-2
Etten-Leur D3 Goirle D2 (5-4)TEMP_RESULT
Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O 3-4
Oranje-Rood D3 Den Bosch D4 1-1
Den Bosch D2-O Zwart-Wit D2-O 0-1
Zwart-Wit D3 Warande D2-O 3-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 2-4
Warande D2-O Etten-Leur D2 1-3
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 3-1
Den Bosch D4 Den Bosch D2-O 0-2
Zwart-Wit D2-O Zwart-Wit D3 7-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Etten-Leur D3 Warande D2-O 5-3
Etten-Leur D2 Zwart-Wit D2-O 0-2
DES D2 Berkel-Enschot D2-O 0-1
Oranje-Rood D3 Goirle D2 2-1
Den Bosch D2-O Zwart-Wit D3 3-1
Den Bosch D4 Oranje-Rood D4 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Warande D2-O DES D2 0-5
Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D3 3-3
Goirle D2 Den Bosch D4 2-1
Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 0-5
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 2-1
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2-O 0-0
Oranje-Rood D4 Goirle D2 2-1
Den Bosch D2-O Etten-Leur D2 2-0
Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 0-3
DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-3
Oranje-Rood D3 Warande D2-O 4-1
WOENSDAG 11 MEI 2022
Goirle D2 DES D2 1-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D3 4-2
Goirle D2 Den Bosch D2-O 1-3
Zwart-Wit D3 DES D2 2-1
Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D4 0-0
Warande D2-O Den Bosch D4 2-4
Etten-Leur D2 Etten-Leur D3 1-1
ZONDAG 22 MEI 2022
DES D2 Etten-Leur D2 3-1
Den Bosch D2-O Etten-Leur D3 0-2
Goirle D2 Berkel-Enschot D2-O 3-0
Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D3 3-3
Den Bosch D4 Zwart-Wit D2-O 1-7
Oranje-Rood D4 Warande D2-O 2-0