2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter Bos
Trainer Pieter Bos
Manager Bo van Willigen
Ass. Coach Miguel Koning
Ass. trainer Miguel Koning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
IJsseloever H1 Hattem H1 16:00
Leiden H1 Ede H1 14:45
Phoenix H1 Upward H1 14:45
Union H1 Berkel-Enschot H1 16:00
Zwart-Wit H1 Gooische H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H1 21 56 18 2 1
2 Ede H1 21 51 16 3 2
3 Berkel-Rodenrijs H1 21 45 14 3 4
4 Zwart-Wit H1 21 38 11 5 5
5 Phoenix H1 21 36 11 3 7
6 Upward H1 21 28 8 4 9
7 Groningen H1 21 27 8 3 10
8 Leiden H1 21 25 6 7 8
9 Union H1 21 20 5 5 11
10 Berkel-Enschot H1 21 17 5 2 14
11 IJsseloever H1 21 15 4 3 14
12 Hattem H1 21 0 0 0 21

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Gooische Hockey Club H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
Groningen H1 Gooische H1 0-4
Union H1 Hattem H1 5-1
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Ede H1 0-3
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Gooische H1 Leiden H1 3-1
Ede H1 Union H1 4-2
Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 5-2
Upward H1 Zwart-Wit H1 2-6
Phoenix H1 Groningen H1 2-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hattem H1 Upward H1 2-4
Berkel-Enschot H1 Ede H1 1-4
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
Leiden H1 Phoenix H1 2-2
Groningen H1 Zwart-Wit H1 3-1
IJsseloever H1 Gooische H1 1-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Upward H1 Groningen H1 2-2
Gooische H1 Union H1 3-0
Ede H1 Hattem H1 8-0
Phoenix H1 IJsseloever H1 3-0
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 4-2
Zwart-Wit H1 Leiden H1 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Ede H1 Upward H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Gooische H1 0-7
Leiden H1 Groningen H1 1-2
IJsseloever H1 Zwart-Wit H1 2-2
Union H1 Phoenix H1 1-5
Hattem H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Gooische H1 Hattem H1 3-0
Groningen H1 IJsseloever H1 2-3
Berkel-Rodenrijs H1 Ede H1 3-1
Phoenix H1 Berkel-Enschot H1 2-3
Upward H1 Leiden H1 3-3
Zwart-Wit H1 Union H1 2-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 6-3
Union H1 Groningen H1 2-1
Hattem H1 Phoenix H1 1-2
IJsseloever H1 Leiden H1 1-2
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 1-3
Ede H1 Gooische H1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 7-1
Upward H1 IJsseloever H1 4-0
Leiden H1 Union H1 3-2
Zwart-Wit H1 Hattem H1 5-1
Gooische H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Phoenix H1 Ede H1 3-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot H1 Leiden H1 2-1
Gooische H1 Upward H1 6-5
Union H1 IJsseloever H1 1-1
Ede H1 Zwart-Wit H1 3-0
Hattem H1 Groningen H1 0-5
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groningen H1 Ede H1 2-3
Phoenix H1 Gooische H1 1-4
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 2-3
Union H1 Upward H1 1-2
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Leiden H1 Hattem H1 4-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot H1 Union H1 0-1
Hattem H1 IJsseloever H1 2-3
Upward H1 Phoenix H1 1-4
Ede H1 Leiden H1 1-1
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 5-2
Gooische H1 Zwart-Wit H1 2-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Hattem H1 Union H1 0-2
Gooische H1 Groningen H1 4-2
Ede H1 IJsseloever H1 4-0
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 4-1
Upward H1 Berkel-Enschot H1 7-1
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-3
ZONDAG 20 MAART 2022
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 4-1
Groningen H1 Phoenix H1 3-1
Zwart-Wit H1 Upward H1 3-2
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-5
Union H1 Ede H1 1-5
Leiden H1 Gooische H1 1-4
ZONDAG 27 MAART 2022
Phoenix H1 Leiden H1 6-4
Upward H1 Hattem H1 6-1
Zwart-Wit H1 Groningen H1 3-0
Berkel-Rodenrijs H1 Union H1 4-3
Ede H1 Berkel-Enschot H1 7-2
Gooische H1 IJsseloever H1 7-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-7
Groningen H1 Upward H1 4-4
Hattem H1 Ede H1 0-6
Union H1 Gooische H1 1-2
IJsseloever H1 Phoenix H1 2-4
Leiden H1 Zwart-Wit H1 2-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 6-0
Phoenix H1 Union H1 3-4
Groningen H1 Leiden H1 3-4
Upward H1 Ede H1 1-2
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 8-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Leiden H1 Upward H1 3-4
Union H1 Zwart-Wit H1 0-0
Hattem H1 Gooische H1 1-3
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 2-7
IJsseloever H1 Groningen H1 2-3
ZONDAG 1 MEI 2022
Groningen H1 Union H1 2-2
Upward H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Enschot H1 4-2
Phoenix H1 Hattem H1 6-0
Gooische H1 Ede H1 2-2
Leiden H1 IJsseloever H1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
IJsseloever H1 Upward H1 3-4
Berkel-Enschot H1 Groningen H1 0-3
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 1-2
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-5
Union H1 Leiden H1 2-3
DINSDAG 10 MEI 2022
Ede H1 Phoenix H1 2-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Phoenix H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-4
Groningen H1 Hattem H1 10-0
Upward H1 Gooische H1 1-6
Zwart-Wit H1 Ede H1 1-2
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 5-5
IJsseloever H1 Union H1 4-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Upward H1 Union H1 2-1
Gooische H1 Phoenix H1 6-2
Berkel-Rodenrijs H1 Zwart-Wit H1 7-1
Hattem H1 Leiden H1 1-4
Berkel-Enschot H1 IJsseloever H1 1-5
Ede H1 Groningen H1 4-3