2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Thuis Heren 30-05 (HVE) R.M.H.C. de Pelikaan H30-2

Jongens O18-1 (JA1)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thomas van Meerten
Trainer Tobias Vermeer
Manager Erica Vergroesen
Keeper Duko Bekkema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Prinsenbeek JO18-1 Goirle JO18-1 0:00
Zwart-Wit JO18-1 Tempo JO18-1 0:00
Breda JO18-2 HSD JO18-1 0:00
Were Di JO18-1 Push JO18-2 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit JO18-1 4 12 4 0 0
2 Push JO18-2 4 12 4 0 0
3 Were Di JO18-1 4 7 2 1 1
4 Goirle JO18-1 4 7 2 1 1
5 Prinsenbeek JO18-1 4 3 1 0 3
6 Tempo JO18-1 4 3 1 0 3
7 Breda JO18-2 4 3 1 0 3
8 HSD JO18-1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 mrt MHC Tempo JO18-1 n.n.b thuis
11 mrt M.H.C. Goirle JO18-1 n.n.b uit
18 mrt B.H.V. Push JO18-2 n.n.b thuis
25 mrt Were Di Tilburg JO18-1 n.n.b thuis
1 apr Hockeyclub Prinsenbeek JO18-1 n.n.b uit
15 apr Hockeyclub Schouwen Duiveland JO18-1 n.n.b uit
22 apr BH&BC Breda JO18-2 n.n.b thuis
13 mei MHC Tempo JO18-1 n.n.b uit
3 jun M.H.C. Goirle JO18-1 n.n.b thuis
10 jun B.H.V. Push JO18-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Were Di JO18-1 Zwart-Wit JO18-1 (2-4)final
Push JO18-2 Breda JO18-2 (3-0)final
Prinsenbeek JO18-1 HSD JO18-1 (10-0)final
Goirle JO18-1 Tempo JO18-1 (3-2)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
HSD JO18-1 Goirle JO18-1 (1-5)final
Tempo JO18-1 Push JO18-2 (1-2)final
Zwart-Wit JO18-1 Prinsenbeek JO18-1 (5-0)final
Breda JO18-2 Were Di JO18-1 (0-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Push JO18-2 Goirle JO18-1 (3-0)final
Prinsenbeek JO18-1 Breda JO18-2 (1-3)final
Were Di JO18-1 Tempo JO18-1 (7-3)final
Zwart-Wit JO18-1 HSD JO18-1 (9-0)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
HSD JO18-1 Push JO18-2 (0-12)final
Tempo JO18-1 Prinsenbeek JO18-1 (3-0)scheduled
Breda JO18-2 Zwart-Wit JO18-1 (0-3)scheduled
Goirle JO18-1 Were Di JO18-1 (2-2)final