2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Thuis Heren 30-05 (HVE) R.M.H.C. de Pelikaan H30-2

Dames 07

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Fleur Houdijk
Aanvoerder Esmee van Loon
Keeper Esmee van Loon

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Shot D4 Prinsenbeek D2-O 0:00
Zwart-Wit D7 Gilze-Rijen D3 0:00
Push D9 Shot D5 0:00
Zundert D1 Push D10 9:00
Walcheren D2-O Rapide D2-O 13:00
Tilburg D8 Tilburg D9 13:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D7 11 30 10 0 1
2 Gilze-Rijen D3 11 25 8 1 2
3 Push D10 11 22 7 1 3
4 Rapide D2-O 11 20 5 5 1
5 Prinsenbeek D2-O 10 19 7 1 2
6 Shot D4 11 18 6 0 5
7 Walcheren D2-O 11 11 3 2 6
8 Push D9 11 10 3 1 7
9 Shot D5 10 8 2 2 6
10 Tilburg D9 11 7 2 1 8
11 Tilburg D8 11 7 2 1 8
12 Zundert D1 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Gilze Rijen D3 n.n.b thuis
12 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D2-O n.n.b thuis
19 mrt SHOT D4 n.n.b uit
26 mrt B.H.V. Push D9 n.n.b thuis
2 apr HC Walcheren D2-O 11:00 uit
16 apr Zundertse Hockeyclub D1 n.n.b thuis
23 apr HC Tilburg D8 n.n.b uit
14 mei HC Tilburg D9 n.n.b thuis
21 mei B.H.V. Push D10 n.n.b uit
4 jun MHC Rapide D2-O n.n.b thuis
11 jun SHOT D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Gilze-Rijen D3 Zwart-Wit D7 (3-4)scheduled
Prinsenbeek D2-O Shot D4 (2-1)final
Rapide D2-O Walcheren D2-O (2-4)scheduled
Tilburg D9 Tilburg D8 (0-2)scheduled
Push D10 Zundert D1 (2-0)final
Shot D5 Push D9 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Push D9 Gilze-Rijen D3 (0-5)scheduled
Zundert D1 Rapide D2-O (2-2)final
Walcheren D2-O Shot D5 (3-3)scheduled
Shot D4 Tilburg D9 (1-2)scheduled
Tilburg D8 Push D10 (1-3)final
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D7 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Shot D5 Zundert D1 (0-0)scheduled
Push D10 Tilburg D9 (4-0)final
Rapide D2-O Tilburg D8 (6-0)scheduled
Prinsenbeek D2-O Push D9 (9-0)final
Zwart-Wit D7 Shot D4 (2-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Push D9 Zwart-Wit D7 (1-5)scheduled
Tilburg D9 Rapide D2-O (3-8)final
Zundert D1 Gilze-Rijen D3 (0-12)final
Tilburg D8 Shot D5 (5-3)scheduled
Shot D4 Push D10 (0-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rapide D2-O Push D10 (1-1)final
Prinsenbeek D2-O Zundert D1 (3-1)final
Gilze-Rijen D3 Tilburg D8 (3-0)scheduled
Push D9 Shot D4 (1-2)final
Zwart-Wit D7 Walcheren D2-O (1-0)final
Shot D5 Tilburg D9 (3-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Zundert D1 Zwart-Wit D7 (0-4)final
Walcheren D2-O Push D9 (3-0)final
Tilburg D9 Gilze-Rijen D3 (1-3)final
Tilburg D8 Prinsenbeek D2-O (0-3)final
Shot D4 Rapide D2-O (1-2)scheduled
Push D10 Shot D5 (4-0)scheduled
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Gilze-Rijen D3 Walcheren D2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Walcheren D2-O Prinsenbeek D2-O (1-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Gilze-Rijen D3 Push D10 (3-0)final
Zwart-Wit D7 Tilburg D8 (3-0)final
Walcheren D2-O Shot D4 (0-4)final
Shot D5 Rapide D2-O (0-3)final
Push D9 Zundert D1 (1-0)final
Prinsenbeek D2-O Tilburg D9 (3-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Push D10 Prinsenbeek D2-O (0-1)final
Tilburg D9 Zwart-Wit D7 (1-6)scheduled
Rapide D2-O Gilze-Rijen D3 (2-2)scheduled
Shot D4 Shot D5 (4-0)final
Zundert D1 Walcheren D2-O (2-1)final
Tilburg D8 Push D9 (0-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Gilze-Rijen D3 Shot D5 (4-0)scheduled
Prinsenbeek D2-O Rapide D2-O (3-3)scheduled
Walcheren D2-O Tilburg D8 (4-0)scheduled
Zwart-Wit D7 Push D10 (6-2)scheduled
Zundert D1 Shot D4 (0-3)final
Push D9 Tilburg D9 (2-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Push D10 Push D9 (1-0)final
Rapide D2-O Zwart-Wit D7 (3-0)final
Tilburg D8 Zundert D1 (2-2)final
Gilze-Rijen D3 Shot D4 (0-1)scheduled
Tilburg D9 Walcheren D2-O (1-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zundert D1 Tilburg D9 (0-2)final
Walcheren D2-O Push D10 (1-2)scheduled
Push D9 Rapide D2-O (2-2)final
Shot D4 Tilburg D8 (6-2)scheduled
Zwart-Wit D7 Shot D5 (5-0)scheduled
Prinsenbeek D2-O Gilze-Rijen D3 (1-2)scheduled