2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Thuis Heren 30-05 (HVE) R.M.H.C. de Pelikaan H30-2

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter Bos
Trainer Pieter Bos
Manager Bo van Willigen
Assistent Coach Miguel Koning
Assistent Trainer Miguel Koning
Keeper Matteo Gryspeerdt
Keeper Gijs Weenink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Qui Vive H1 Leonidas H1 0:00
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 0:00
Zoetermeer H1 Zwart-Wit H1 0:00
Reigers H1 HIC H1 14:45
Union H1 Breda H1 14:45
Xenios H1 Alphen H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 11 24 7 3 1
2 Xenios H1 11 20 5 5 1
3 Breda H1 11 20 5 5 1
4 Alphen H1 11 18 5 3 3
5 Qui Vive H1 11 18 4 6 1
6 Leonidas H1 11 17 4 5 2
7 Berkel-Rodenrijs H1 11 15 4 3 4
8 Zwart-Wit H1 11 15 4 3 4
9 Groningen H1 11 12 3 3 5
10 Union H1 11 10 2 4 5
11 Zoetermeer H1 11 8 2 2 7
12 HIC H1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
12 mrt Xenios H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld
19 mrt R.K.H.V. Union H1 14:45 uit
26 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
2 apr MHC de Reigers H1 14:45 uit
16 apr U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
23 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
30 apr HIC H1 n.n.b thuis
7 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
14 mei BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
21 mei HC Alphen H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 (5-3)final
Qui Vive H1 Breda H1 (4-4)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-2)final
Groningen H1 Zwart-Wit H1 (2-4)scheduled
Union H1 Xenios H1 (1-7)scheduled
Zoetermeer H1 HIC H1 (8-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H1 Reigers H1 (1-0)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (4-5)final
Breda H1 Leonidas H1 (2-2)final
Berkel-Rodenrijs H1 HIC H1 (2-1)final
Union H1 Zoetermeer H1 (3-3)final
Xenios H1 Groningen H1 (3-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HIC H1 Breda H1 (0-1)final
Leonidas H1 Alphen H1 (1-2)final
Qui Vive H1 Zwart-Wit H1 (2-2)final
Reigers H1 Xenios H1 (4-2)final
Groningen H1 Union H1 (3-1)final
Zoetermeer H1 Berkel-Rodenrijs H1 (3-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H1 Leonidas H1 (2-2)final
Alphen H1 HIC H1 (9-1)final
Breda H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Zoetermeer H1 (4-1)final
Union H1 Reigers H1 (1-4)final
Xenios H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Berkel-Rodenrijs H1 Alphen H1 (1-1)final
HIC H1 Zwart-Wit H1 (2-3)final
Leonidas H1 Xenios H1 (1-1)scheduled
Qui Vive H1 Union H1 (3-0)final
Reigers H1 Groningen H1 (3-0)final
Zoetermeer H1 Breda H1 (1-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 (0-7)scheduled
Alphen H1 Breda H1 (6-0)scheduled
Reigers H1 Zoetermeer H1 (2-1)final
Groningen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Union H1 Leonidas H1 (1-3)final
Xenios H1 HIC H1 (14-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Alphen H1 Zoetermeer H1 (2-3)final
Breda H1 Zwart-Wit H1 (3-0)scheduled
Berkel-Rodenrijs H1 Xenios H1 (3-3)scheduled
HIC H1 Union H1 (1-2)final
Leonidas H1 Groningen H1 (2-2)final
Qui Vive H1 Reigers H1 (2-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Alphen H1 (2-3)scheduled
Reigers H1 Leonidas H1 (3-2)final
Groningen H1 HIC H1 (12-2)final
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-2)scheduled
Xenios H1 Breda H1 (2-2)scheduled
Zoetermeer H1 Qui Vive H1 (2-3)final