2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 februari 2023
Tijd T/U Team Tegen team
10:30 Thuis Heren 30-05 (HVE) R.M.H.C. de Pelikaan H30-2

Zaal Jongens O12-2 (JD2)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ties Tilman
Manager Sanne van Kuijk
Manager Rosemarijn Willems

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Were Di JO12-2 Hilvarenbeek JO12-1 10:30
Hilvarenbeek JO12-1 MOP JO12-3 11:20
Were Di JO12-2 MOP JO12-3 12:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Liempde JO12-1 12 27 9 0 3
2 Hilvarenbeek JO12-1 7 18 6 0 1
3 Breda JO12-2 10 16 5 1 4
4 Zwart-Wit JO12-2 11 16 5 1 5
5 MOP JO12-3 10 15 5 0 5
6 Den Bosch JO12-4 12 10 3 1 8
7 Were Di JO12-2 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Hilvarenbeek JO12-1 Zwart-Wit JO12-2 (4-0)final
Zwart-Wit JO12-2 Den Bosch JO12-4 (2-2)final
Liempde JO12-1 MOP JO12-3 (5-4)final
Hilvarenbeek JO12-1 Den Bosch JO12-4 (5-2)final
Breda JO12-2 MOP JO12-3 (4-2)final
Liempde JO12-1 Breda JO12-2 (3-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Zwart-Wit JO12-2 Were Di JO12-2 (4-1)scheduled
Breda JO12-2 Were Di JO12-2 (3-3)scheduled
Liempde JO12-1 Den Bosch JO12-4 (5-2)final
Zwart-Wit JO12-2 Breda JO12-2 (10-3)scheduled
Den Bosch JO12-4 Hilvarenbeek JO12-1 (0-11)final
Liempde JO12-1 Hilvarenbeek JO12-1 (5-4)final
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
MOP JO12-3 Were Di JO12-2 (10-0)final
Were Di JO12-2 Den Bosch JO12-4 (3-5)final
MOP JO12-3 Den Bosch JO12-4 (4-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Hilvarenbeek JO12-1 Liempde JO12-1 (3-1)final
Liempde JO12-1 Were Di JO12-2 (7-4)scheduled
Hilvarenbeek JO12-1 Were Di JO12-2 (7-3)final
Den Bosch JO12-4 Zwart-Wit JO12-2 (0-2)final
MOP JO12-3 Zwart-Wit JO12-2 (8-1)final
Den Bosch JO12-4 MOP JO12-3 (2-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Breda JO12-2 Zwart-Wit JO12-2 (6-7)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Den Bosch JO12-4 Breda JO12-2 (4-7)final
Zwart-Wit JO12-2 MOP JO12-3 (4-5)final
MOP JO12-3 Liempde JO12-1 (2-8)final
Were Di JO12-2 Breda JO12-2 (2-3)final
Zwart-Wit JO12-2 Liempde JO12-1 (2-1)final
Den Bosch JO12-4 Were Di JO12-2 (4-0)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Breda JO12-2 Den Bosch JO12-4 (6-0)final
Den Bosch JO12-4 Liempde JO12-1 (4-8)final
Breda JO12-2 Liempde JO12-1 (4-1)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Were Di JO12-2 Liempde JO12-1 (3-5)final
MOP JO12-3 Breda JO12-2 (3-2)final
Liempde JO12-1 Zwart-Wit JO12-2 (4-1)final
Were Di JO12-2 Zwart-Wit JO12-2 (3-1)final
MOP JO12-3 Hilvarenbeek JO12-1 (1-6)final