2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg
Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 3-2-2023
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Jongens O12-2 (JD2) Huif, De MO16-1 Grote Zaal JO12-2 Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Jongens O14-1 (JC1) Leeuwerik, De
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O12-3 (MD3) Jeugdland
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O16-1 (MB1) Huif, De MO16-1 Grote Zaal JO12-2 Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O12-12 (JD12) Huif, De
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O14-12 (JC12) Leeuwerik, De
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O12-7 (MD7) Jeugdland
19:00 - 20:00 Zaal Jongens O14-2 (JC2) Leeuwerik, De
21:00 - 22:00 Zaal Jongens O18-1 (JA1) Leeuwerik, De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O12-6 (MD6) Jeugdland
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O12-3 (JD3) Jeugdland
21:00 - 22:00 Zaal Dames 1 Huif, De H1 Grote Zaal D1 Kleine Zaal
21:00 - 22:00 Zaal Heren 1 Huif, De H1 Grote Zaal D1 Kleine Zaal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Zaal Jongens O12-1 (JD1) Huif, De JO12-1 Grote Zaal MO10-1 Kleine Zaal
16:00 - 17:00 Zaal Meisjes O10-1 (M8E1) Dudok Verpalen Huif, De JO12-1 Grote Zaal MO10-1 Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O10-2 (M8E2) Dudok Verpalen Huif, De MO14-1 Grote Zaal MO10-2 Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O10-3 (M8E3) Marian ten Brink Jeugdland
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O14-1 (MC1) Huif, De MO14-1 Grote Zaal MO10-2 Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O10-4 (M8E4) Marian ten Brink Jeugdland
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O10-5 (M8E5) Dudok Verpalen Huif, De MO18-1 Grote Zaal MO10-5 Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O12-1 (MD1) Leeuwerik, De
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O18-1 (MA1) Huif, De MO18-1 Grote Zaal MO10-5 Kleine Zaal
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O12-2 (MD2) Marian ten Brink Jeugdland
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Zaal Jongens O10-3 (ZJ8E3) Dudok Verpalen Jeugdland
17:00 - 18:00 Zaal Jongens O16-12 (JB12) Huif, De JO16-12-C Grote Zaal MO12-12-C Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O12-12 (MD12) Huif, De JO16-12-C Grote Zaal MO12-12-C Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O14-2 (MC2) Leeuwerik, De
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O10-1 (ZJ8E1) Dudok Verpalen Jeugdland
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O14-1 (JC1) Leeuwerik, De
18:00 - 19:00 Zaal Jongens O16-1 (JB1) Huif, De JO16-1 Grote Zaal MO12-1 Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O12-1 (MD1) Huif, De JO16-1 Grote Zaal MO12-1 Kleine Zaal
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O18-2 (MA2) Leeuwerik, De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Zaal Jongens O12-1 (JD1) Leeuwerik, De Nog te bevestigen aan Zaalcommissie.
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O12-9 (MD9) Annemoon Zwaal Jeugdland MO16-2 Tennishal MO12-9 Tussenzaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O14-1 (MC1) Huif, De MO16-12-C Grote Zaal MO14-1 Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O16-12 (MB12) Huif, De MO16-12-C Grote Zaal MO14-1 Kleine Zaal
17:00 - 18:00 Zaal Meisjes O16-2 (MB2) Jeugdland MO16-2 Tennishal MO12-9 Tussenzaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O12-5 (MD5) Rosalie Zwaal Jeugdland MO18-12-C Tennishal MO12-5 Tussenzaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O14-12 (MC12) Huif, De MO16-1 Grote Zaal MO14-12-C Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O16-1 (MB1) Huif, De MO16-1 Grote Zaal MO14-12-C Kleine Zaal
18:00 - 19:00 Zaal Meisjes O18-12 (MA12) Jeugdland MO18-12-C Tennishal MO12-5 Tussenzaal
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O12-4 (MD4) Mats Ponte Jeugdland MO18-1 Tennishal MO12-4 Tussenzaal
19:00 - 20:00 Zaal Meisjes O18-1 (MA1) Jeugdland MO18-1 Tennishal MO12-4 Tussenzaal
20:00 - 21:00 Zaal Jongens O16-1 (JB1) Jeugdland